Liber

1 marca 2004 roku nakładem UMC Records wydał swój pierwszy solowy album studyjny, zatytułowany Bógmacher. Płyta dotarła do 13. miejsca zestawienia OLiS. W ramach promocji, do pochodzących z płyty utworów „Skarby”, „Gdzie indziej”, „Pomnik” i „Jedna z dróg” zostały zrealizowane teledyski. Wśród gości na płycie znaleźli się m.in.: zespół 52 Dębiec, raperzy Doniu, Mezo, Owal/Emcedwa, Nullo, Kriss i Mariusz „Marian” Krzyśka, były wokalista gothic metalowej formacji Aion.
W 2006 roku, wraz z Kubą Mańkowskim i Sylwią Grzeszczak, założył projekt pod nazwą Rio Boss. Jedyny utwór formacji, zatytułowany „Roberto”, ukazał się pod koniec roku na kompilacji różnych wykonawców: Rap Eskadra 5 – Zima 2007.
W 2011 roku ukazał się pierwszy album Sylwii Grzeszczak, zatytułowany Sen o przyszłości, na którym znalazło się m.in. sześć piosenek z tekstami autorstwa Libera.
22 maja 2012 roku nakładem EMI Music Poland ukazał się jego pierwszy minialbum zatytułowany Magia futbolu. Płyta dotarła do 11. miejsca listy OLiS. Na płycie znalazły się piosenki m.in. z gościnnym udziałem Tomasza Zimocha, Rafała Brzozowskiego i zespołu InoRos. Wydawnictwo było promowane teledyskami do utworów „Czyste szaleństwo” i „Pola karnego lis”. Pod koniec roku Liber wziął udział w programie telewizyjnym TVP2 Bitwa na głosy, gdzie zajął trzecie miejsce.
Ma na swoim koncie wiele przebojów m.in z Sylwią Grzeszczak, Natalią Szroeder czy Mateuszem Mijalem. Z pewnością każdy zna takie piosenki jak “Wszystkiego na raz”, “Teraz Ty”, “Nowe Szanse”, “Sen o przyszłości” czy “Winny” i inne utwory autorstwa Libera, które wykonuje podczas swoich koncertów.
Liber wielokrotnie wybierany był “artystą roku” podczas gali Viva Comet oraz Eska Music Awards.