Rafał Brzozowski

Jesienią 2011 roku wziął udział w przesłuchaniach do programu TVP2 The Voice of Poland. Trafił do grupy Andrzeja Piasecznego, odpadł tuż przed finałem. W tym samym roku wydał dwa single: „Nie mam nic” i „Na dobre masz zawsze mnie”, który został wykorzystany jako motyw muzyczny serialu Na dobre i na złe.

W 2012 roku Brzozowski wydał kolejny singel, „Tak blisko. 20 lipca za utwór otrzymał nagrodę telewidzów w kategorii Hit lata na gali rozdania Eska Music Awards 2012]. Piosenka zajęła drugie miejsce na liście przebojów AirPlay. 4 sierpnia Brzozowski zdobył Srebrny Samowar na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej za wykonanie utworu „Pozowi mienia ticho po imieni.

7 sierpnia 2012 roku ukazał się jego debiutancki album studyjny zatytułowany Tak blisko. 7 lipca 2013 roku Brzozowski wystąpił na koncercie Lato ZET i Dwójki w Kołobrzegu, gdzie odebrał nagrodę za najlepszy występ na festiwalu.

Od 7 marca do 11 kwietnia 2014 roku brał udział w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, emitowanym w telewizji Polsat. Jego partnerką taneczną była Izabela Janachowska, z którą zajął siódme miejsce.

W lutym 2017 roku z utworem „Sky Over Europe” zakwalifikował się do finału polskich eliminacji do 62. Konkursu Piosenki Eurowizji]. Nad piosenką pracował razem z Marcinem Kindlą i Markiem Dutkiewiczem. 18 lutego wystąpił w finale selekcji i zajął drugie miejsce po zdobyciu 16 punktów (w tym 8 od jurorów i 8 od widzów), przegrywając tylko z Kasią Moś. Od 10 września jest gospodarzem reaktywowanego teleturnieju Koło Fortuny, emitowanego w TVP2. 1 października poprowadził finał krajowych eliminacji do 15. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.